Inside
65% امتیاز

۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ۰۰:۲۹

بازدید : 61 نظرات : 6

Inside

کاربر مهمان
مصطفی اسدبیگی
مصطفی اسدبیگی
سلام خدمت شما خانم افرین ارش
زیبا و دوست داشتنی و پر حس شده مثل همیشه
موفق باشید در پناه حق
شادی آفرین آرش
شادی آفرین آرش
سپاسگزارم از لطف شما.
نادر اکبرپور - مزگانا
نادر اکبرپور - مزگانا
سلام
ساعت ها به ثبت شما خیره ماندم و مبهوت زیبایی های نهفته در لابلای آن. تک تک عناصر را دیدم و زندگی کردم با شخصیت های درون قصه تان.
روایت تنهایی، قصه ناتمام بشر، داستانی به دارازی تاریخ، نگاهی فمینیستی به زن، اما این بار این نگاه از دریچه ای تازه، و احساس می کنم این بار نگاهی انتقادی البته از منظر دفاعی نه از منظر تدافعی. جای تقدیر و ستایش دارد.
زن در این داستان به شدت گرفتار است، گرفتار خودخواهی های خانواده،جامعه، و از همه مهمتر نگاه کالا محور و برده محور به این موجود لطیف و نازک خیال، دگماتیسم ناشی از بر داشت های اجتماعی و کلاسیک به زن و تزریق اسارت و بردگی در زن و در نتیجه دیواری به قطر تاریخ و به بلندای آسمان ها دورتادور او تنیدن و یکه و تنها میان انبوهی از سرخوردگی ها گرفتار آمدن. دیوار ضمخت و سهمگین و سیمانی سازه با پنجره های کوچک و پرده های درون راه تنفس بر او را مسدود کرده اند و عملآ لوکیشن را به زندانی غیرقابل نفوذ و خفه و تهوع آور بدل کرده اند، شاخه های هراسان هم بسان جاسوس هایی راه نفس کشیدن را با حدت و شدت بر پرسناژها(زن ها) بسته اند و سوژه یا سوژه ها دست روی دست گذاشته منتظر منجی تا طعم رهایی را بچشند. تنها مورد در این ثبت به نظرم رخوت و سکون در جنس زن است که عملآ به موجودی بی هویت تبدیل شده و گویا نوع زن در این فریم خواهان قفس و بردگیست..........
سپاس بابت این آفرینش فاخر
شادی آفرین آرش
شادی آفرین آرش
ممنونم از توجه شما.
فاطمه میرشکار
فاطمه میرشکار
حرف داشتن زیاد در پس عکس
مرسی
شادی آفرین آرش
شادی آفرین آرش
سپاسگزارم، بانو.